Propaganda LGBTQ je nebezpečná

První otázka položená v referendu o ochraně dětí je o tom, že není možné uspořádat zasedání představující sexuální orientaci bez souhlasu rodičů. Psycholožka Melinda Hal o tom řekla Magyaru Nemzetovi: pravidelně se setkávají s případy, kdy mladí lidé s nejistou genderovou identitou nebo sexuální orientací navštěvují nevládní organizace, občanské pomocníky a žádají o pomoc. S tím není problém, když organizace skutečně pracuje pro lidi. V mnoha případech se však navrhuje, aby rodič nemohl být skutečným partnerem při porozumění problému. Pokud tomu tak však není, rodiče a rodiny jsou důležitou součástí tohoto druhu pomoci, stojí za to budovat důvěru a vůbec ji nepodkopávat, uvedl klinický psycholog pracující v psychiatrii Nemocnice Baja a jako vedoucí workshopu Collegium Mathias Corvinus.

Podle Melindy Halové je psychologie situace v problematických situacích podobná psychologii šikany. – V případě obtěžování má agresor prospěch z udržování věci v soukromí a nejlepším protijedem proti tomu je dostat se ze vztahu mezi těmito dvěma lidmi-vysvětlil psycholog. Jak řekl, pro homosexuální mládež v rodině a jeho blízké je samozřejmě obtížné mu říci, že od něj nelze očekávat žádného potomka. – To vede k vážným kruhům viny, takže rodiče by měli být vždy otevřeni problému, pomáhat mladému člověku, ne odvetu – – upozornil odborník.

 

Je maskovaná propaganda nebezpečná
– 16-rok-staré dítě nemá diskutovat o jeho / její programy s jeho / její rodiče v mnoha případech stejně, a tam byly případy v Maďarsku, že v případě sexuální výchovy, rodiče nebyli informováni přesně o tom, co se stalo.

Již jsme obdrželi souhlas rodičů z Německa pro děti ve věku základních škol, což nenaznačovalo možnost, že by se dítě nemělo účastnit zasedání – psycholog informoval náš dokument. Jak řekl, jednalo se o specifický senzibilizační program na témata LGBTQ, s transgender a gay reproduktory ukazující film studentům základních škol zobrazující homosexuální vztah.

– Takové vzdělávání vyvolává vážné psychologické, pedagogické, filozofické nebo etické otázky, není to však zdaleka ojedinělý případ. Propaganda maskovaná jako senzibilizační program je nebezpečná a nekontrolovatelná pro rodiče i děti, pokud je povolena ve zdech školy, vysvětlil expert.

Stojí za to vědět, že je také známa právní, sociální a lékařská forma přechodu nebo změny pohlaví (například změna jména a genderové identity v oficiálních údajích nebo oblékání dítěte odlišně od pohlaví narození), i když většina lidí v naší zemi ji přirovnává k chirurgickým zákrokům.

Mezi mladými lidmi v Maďarsku se objevily zejména sociální formy přechodu

– řekl. – Myslím, že důležitou úlohou rodičů je ochrana, protože znají své dítě nejlépe, ať už emocionální nebo kognitivní zralost mladého člověka. Jejich ignorování zpochybňuje rodičovskou kompetenci a ponechává prostor pro zneužívání, dodala Melinda Hal.

Podle psychologa dosud existovala možnost, že se souhlasem ředitele školy a učitele mohou vést třídy civilisté, kteří nemají akreditaci a nejsou kvalifikovaní. – Jedna věc je, že někdo má znalosti o tématu, ale již není samozřejmé, jak ho předává dané věkové skupině – uvedl odborník, který uvedl, že problém většinou není ani s obsahem, ale se způsobem, jakým je sdělován, nedostatek znalostí pedagogických nástrojů nebo že neodpovídá zralosti daného mladého člověka.

 

Senzibilizace zhoršuje problémy
– Pokud jste dali dítě, které je úzkostné, v horší náladě nebo možná traumatizované, špatné zařízení může prohloubit problémy pro něj. Existují rizikové skupiny, které nejsou pokryty pozorností těchto organismů, řekl Hal Melinda.

Malá skupina mladých lidí, kteří si nejsou jisti svou genderovou identitou nebo sexuální orientací během dospívání, se začíná zajímat o homosexuální vztahy, ale osmdesát procent se do dospělosti vrací k heterosexuálnímu životnímu stylu. Dalo by se říci, že to zkusili, a drtivá většina se rozhodla, že to nebude mít, vysvětlil psycholog.

Pokud zasahují do tohoto procesu, začíná senzibilizace a trvají na tom, že být homosexuálem nebo transsexuálem je mnohem lepší a svobodnější. To je zase falešný obraz reality a může později způsobit psychologické problémy.

Myslím, že je důležité, aby slovo propagace bylo také zahrnuto do zákona o ochraně dětí. To znamená, že nepředstírejte, že homosexualita je lepší než heterosexualita, nebo že je lepší žít v takovém modelu než v tradiční rodině, protože to vše není vědecky podloženo ničím

– zdůraznil psycholog.

 

Gay lobby
– To se děje v Americe; přijde legrační strýc (to je teta), který ví, jak hrát na kytaru, je zábavný, má třpytivého poníka. Děti si mohou vytvořit obraz, že všichni transgender lidé jsou takoví, to znamená, že budují falešnou realitu: svět, kde můžete být kdokoli, dělat cokoli se svým vlastním tělem. V mladém věku však existuje potřeba určitého rámce, který odděluje to, co je správné, od toho, co je špatné. V nejlepším případě se symbolické myšlení stává jako u dospělých v dospívání, vysvětlila Melinda Hal.

Tato propaganda LGBTQ se nyní objevuje v pohádkách, v reklamách, nemluvě o poskytovatelích streamování, kde to hromadně dodávají lidem, jednoduše tvrdí, že je gay, transgender je lepší

ukázal na Melindu halovou. Je dobře známo, že dvě otázky referenda se týkají právě mediálního obsahu. – Realita však na rozdíl od médií spočívá v tom, že jejich vztahy jsou mnohem méně dlouhodobé, častěji mění partnery a mezi nimi jsou častější pohlavní nemoci. Stejně jako psychiatrické poruchy, jako jsou poruchy nálady a úzkosti. To vše však nelze vysvětlit pouze stigmatizací, psycholog upozornil na zvrácenost.

– Není jisté, že výsledkem zmatku bude, že se dítě stane homosexuálem, existují však také studie vyššího podílu homosexuálů mezi dětmi rodičů jednoho pohlaví. Existují také důkazy, že dítě takových rodičů se stává více úzkostným nebo se odchyluje od průměru kvůli jiným psychologickým potížím. Pokud jde o otázku důsledků, existuje tedy Spor ve vědeckém prostoru, který dosud nebyl uzavřen

– vysvětlit.

Genderová identita a sexuální orientace nemají biologické pozadí. Věda dosud nepotvrdila, že je možné se narodit jako homosexuál, přesto to propaganda řekla. Což mimochodem také odporuje teoretickému rámci „sociálního pohlaví“, vysvětlil odborník, podle kterého se brzy účinky propagandy LGBTQ objeví také ve studiích zkoumajících chování dětí a emoční svět.

Jaká je příčina 15letého nárůstu sexuální dysforie ve Spojených státech a 1 500 procent ve Švédsku? psycholog položil otázku. Podobný trend je v Norsku, Velké Británii, Finsku, Austrálii a Nizozemsku. A to i přesto, že výzkum zdůrazňuje, že devadesát procent lidí s dětskou sexuální dysforií ji jednoduše přerůstá. – Nový Zéland zaznamenal pětinásobný nárůst počtu lidí, kteří hledají změnu pohlaví hormonální terapie. Na úrovni trendu čísla nerostou, ale kvadratura-Melinda Hal uvedla další fakta.

To dokazuje, že propaganda maskovaná jako senzibilizace má účinek.

– Logika je jasná. Biologické pozadí lze prozatím předpokládat a věda psychologie pracuje s bio-psycho-sociálním a duchovním lidským obrazem, vysvětlil. 3. Dubna budeme ohrožovat naše děti? A zda chceme genderovou politiku za cenu výše diskutovaných procesů, jak se již projevuje v rozhodovací praxi v Německu, upozornila Melinda halová v souvislosti s nedělním referendem.

Více břišního tuku může být také důsledkem špatného spánku

Zatímco tuk má tendenci se ukládat pod kůži v těle, zdá se, že se“ pohybuje hlouběji “ i kvůli nedostatečnému spánku, do viscerálních oblastí kolem orgánů, kde by podle vědců mohl potenciálně způsobit větší škody, uvádí Origo.

Akumulace tuku kolem vnitřních orgánů byla dříve spojena se zvýšeným rizikem srdečních a metabolických onemocnění.

– Zdá se, že nedostatečný spánek nasměruje tuk na nebezpečnější viscerální část

virend Somers, kardiolog z Mayo Clinic v Minnesotě, řekl Online vědeckému portálu ScienceAlert.

– Důležité je, že i když se příjem kalorií a hmotnost během spánku snížily, viscerální tuk se nadále zvyšoval.

To podle odborníků naznačuje, že nedostatečný spánek je dříve nerozpoznaným spouštěčem ukládání viscerálního tuku, alespoň na krátkou dobu.

Dobrovolníci byli rozděleni do dvou skupin, kde jedna skupina spala devět hodin v noci a druhá skupina měla povoleno pouze čtyři hodiny odpočinku po dobu dvou týdnů.

O tři měsíce později byly testy opakovány, ale skupina účastníků byla změněna.

Ve studii zveřejněné v časopise Journal of American College of Cardiology si vědci kromě rozdílů v akumulaci viscerálního tuku také všimli, že účastníci, kteří spali méně, konzumovali v průměru více než 300 kalorií denně, asi o 13 procent více bílkovin a 17 procent více tuku. Spotřeba energie zůstala do značné míry nezměněna.

Během studie tým sledoval příjem a použití energie, hmotnost, distribuci tuku (včetně viscerálního tuku v břiše) a biomarkery chuti k jídlu.

– Akumulace viscerálního tuku byla detekována pouze pomocí CT vyšetření, zejména proto, že přírůstek hmotnosti lze říci, že je spíše skromný, pouze asi kilogram

Naima Covassin, výzkumník kardiovaskulární medicíny v Mayo a první autor studie.

– Samotné měření hmotnosti tímto způsobem by bylo falešně uklidňující, pokud jde o zdravotní důsledky nedostatečného spánku.

Dodal, že skutečnost, že hromadění břišního tuku je obtížné si všimnout, je jen nebezpečnější.

Odborníci také poukázali na to, že

dostatek spánku je důležitý pro fungování mozkových funkcí, jako je paměť, udržování těla dobře hydratovaného a ochrana před demencí, ale má mnoho účinků na duševní a fyzické zdraví.

Tato studie také ukazuje, že může mít dopad na mnoho dalších zdravotních rizik.

Expedice do džungle Filipín byla zahájena kvůli vzácné květině (video)

Chris Thorogood, 38, byl první ze Západu, který minulý měsíc viděl Rafflesia banaoana, nadpozemsky vypadající červeně skvrnitá rostlina o průměru půl metru.

– Je těžké vyjádřit tento pocit slovy, – řekl muž online vědeckému portálu The Guardian.

– Ačkoli prohlídka byla velmi namáhavá a intenzivní, také nám dala pocit sdílení chvíle s něčím prchavým, vzácným a tak fascinujícím přírodním stvořením, které nikde jinde nevidíme.

Rafflesia banaoana je nejvzácnější a nejvíce nepolapitelný druh rodu pojmenovaný po Siru Stamfordovi Rafflesovi, zakladateli moderního Singapuru.

Květy nejpodivnější rostliny na světě lze nalézt pouze v hlubokých deštných pralesích filipínského ostrova Luzon.

Botanik uvedl, že ačkoli byl prvním Západem, který viděl rafflesii v přírodě, zkušenost by nebyla možná bez práce Pastora Malabriga Jr a Adriane Tobiase z filipínské univerzity. Trojice obdržela povolení od domorodé komunity banaoi, kdo vlastnil oblast, jít do nejodlehlejší části deštného pralesa a doprovázet je na květinu.

Než dorazili do rafflesie, Thorogoodovy paže byly pokryty pijavicemi a pálením stings.As vzpomněl si, že jako dítě viděl v džungli fotografie těchto mimořádných květin, které se mu zdály vzdálené, nepřístupné a cizí.

Bylo to skoro jako magnet z druhé strany zeměkoule, lákal mě, abych se na to šel podívat, “ vysvětlil botanik.

– Vzpomínám si zcela jasně, že jako dítě jsem byl fascinován fotografiemi v knihách o těchto nadpozemských botanických tajemstvích. Myslím, že jsem podvědomě plánoval, aby bylo mým životním dílem jít se na ně podívat.

Tyto rostliny mohou růst až na více než 10 kilogramů, což z nich činí největší květiny na Zemi.

Na Filipínách je třináct druhů a zůstávají tajemstvím vědeckého světa.

Thorogood, autor podivných rostlin, říká, že je nezbytné porozumět vzácným druhům, aby mohly být lépe chráněny. Dva ze tří světových rostlinných druhů jsou ohroženy vyhynutím, což je alarmující, a pravděpodobně ztrácíme rostlinné druhy rychleji, než je věda dokáže popsat a objevit.

Varování vydaná po celé zemi kvůli silnému dešti a hrozbě bouřky

Podle meteorologické výstrahy platí v okrese Baranya také výstraha prvního stupně kvůli hrozbě bouřek a silného deště. Také kvůli hrozbě výrazných srážek bylo ve čtvrtek vydáno varování prvního stupně pro okresy somogy, Tolna a Zala v západní části země, zatímco kraje Borsod-Abauj-Zemplen a Szabolcs-Satu Mare-Bereg na východě.

V pátek byla kvůli nebezpečí silného deště vydána varování prvního stupně pro kraje Borsod-Abauj-Zemplen a Szabolcs-Satu Mare-Bereg. Okresy Baranya, Bacs-Kiskun, Csongrad-Chanad, Hajdu-Bihar, Jasz-Nagykun-Szolnok, Szabolcs-Satu-Bereg a Tolna dostaly první varování kvůli nebezpečí bouřky.

Napsali: od jihozápadu se srážkový systém středomořského cyklónu postupně rozšiřuje na severovýchod. Déšť se očekává v několika vlnách, s významným množstvím ve větší části země. Až do půlnoci se v jihozápadních oblastech očekává 24 milimetrů deště a lokálně není vyloučeno více než 30-40 milimetrů.

V severní polovině území a na severních pláních se v pátek může vyskytnout více než 20 milimetrů srážek. V těchto oblastech může na menších plochách spadnout více než 30-40 milimetrů srážek. Zejména v jižních oblastech Transdanubie, ve druhé polovině dne, může obloha také Hromovat, poznamenali.

V pátek, během dne, se mohou na celém tisu objevit bouřky, které mohou být doprovázeny ledovými kry,intenzivními srážkami a dočasným zesílením větru, dodali.

V úterý meteorologická služba dokonce upozornila na to, že v posledních zhruba třech měsících skoro nepršelo. Ve střední části země je „anomálie“nad 70-80 milimetrů, ale v horských oblastech-kde je obvykle mnohem více srážek-chybí 90-100 milimetrů srážek.

První kompletní lidský genom publikován

Zveřejnili první kompletní lidský genom bez mezer, tedy celou dědičnou informaci organismu zakódovanou v DNA. Více než 2 desetiletí po prvním náčrtu lidského genomu, oslavovaném jako vědecký milník, vědci konečně dokončili celou práci-napsal Guardian online vydání šesti studií publikovaných v nedávném čísle vědeckého časopisu Science.

Očekává se, že první kompletní lidský genom poskytne nové informace o lidském zdraví a o tom, co dělá člověka jedinečným.

Části lidského genomu, které jsme nebyli schopni rozluštit více než dvacet let, jsou důležité pro pochopení toho, jak genom funguje, genetická onemocnění, rozdíly mezi lidmi, a evoluce

řekl Karen Miga, vědec z Kalifornské univerzity v Santa Cruz, jeden z vůdců mezinárodního konsorcia pracujícího na projektu genomu.

Dosud chybělo asi 8 procent lidského genomu, včetně dlouhých, opakujících se úseků někdy nazývaných dna junk. Ve skutečnosti, tyto opakující se části byly vynechány kvůli technologickým obtížím obklopujícím jejich sekvenování, ne kvůli nedostatku zájmu.

Sekvenování genomu je jako rozřezat knihu na malé kousky textu a znovu ji dát dohromady. Části textu, které obsahují mnoho opakujících se vět nebo slov, může být obtížnější zapadnout na místo než jedinečnější sekce. Nové technologie sekvenování dlouhého čtení, které současně dešifrují velké kusy DNA a rozpoznávají mnoho opakování, pomohly překonat tuto překážku.

Vědci dále zjednodušili hádanku použitím neobvyklého typu buněk, který obsahuje pouze DNA zděděnou po otci. Většina lidských buněk obsahuje dva genomy, jeden od každého rodiče.

Tento dva vývoj umožnil dekódovat více než 3 miliardy základních jednotek, které tvoří lidský genom.

Pokud budeme sekvenovat něčí genom v budoucnu, budeme schopni identifikovat všechny varianty v jejich DNA, a s touto informací, můžete získat lepší zdravotní péči. Úplné sekvenování lidského genomu je jako nasazení nových brýlí: nyní, když vidíme všechno jasně, jsme o krok blíže k pochopení toho, co to všechno znamená

řekl Adam Phillippy, vědec z Národního institutu pro výzkum genomu v Marylandu, Národního institutu pro výzkum lidského genomu, další vedoucí výzkumu.

Jednou z oblastí zájmu jsou ty části genomu, kde je mnoho opakujících se sekcí, včetně těch s nejvíce lidskými genetickými variantami. Rozmanitost v těchto regionech může obsahovat klíčové známky toho, jak rychlé evoluční změny proběhly v historii našich předků.

Byla nalezena nejstarší astronomická observatoř stará více než 2300 let

Dlouho předtím, než se Inkové dostali k moci v Peru a začali oslavovat svého boha slunce, postavila málo známá civilizace nejstarší známou astronomickou observatoř v Americe. A ačkoli nejsou tak staré jako Stonehenge, například tyto starobylé ruiny, známé jako Chankillo, jsou považovány za mistrovské dílo lidského tvůrčího génia. Kromě toho mají jedinečné vlastnosti, které nelze vidět nikde jinde na světě-přečtěte si článek Origo.

Archeologické naleziště v peruánské poušti skrývá celkem 13 kamenných věží, které společně sledují horizont kopce ze severu na jih. Kromě pozoruhodné struktury, známé jako třináct věží, ruiny takzvané observatoře zahrnují 3-zděný komplex na kopci, opevněný kostel a dva komplexy budov, observatoř a administrativní centrum.

Opuštěný před více než 2300 lety, místo bylo záhadou pro cestovatele po staletí. Archeologové našli teprve 21. to bylo na přelomu XIX století, během oficiálních vykopávek, že skutečná hodnota místa byla realizována.

V pusté pouštní krajině se kamenné stavby na kopci rozprostírají asi 300 metrů, ale nejsou nápadné. To vše vypráví jiný příběh za úsvitu a soumraku

– píše online vědecký portál ScienceAlert.

A jak se v roce posouváme kupředu, stejně tak pozice východu slunce, stejně jako hra světla. Například při letním slunovratu se Východ slunce objevuje vpravo od krajně pravé věže. Až do zimního slunovratu je východ slunce viditelný vlevo od daleko levé věže.

Umisťoval jste věže Chankilla velmi opatrně. Pokud pozorovatel stál na určitém pozorovacím místě pod hřebenem, mohl předpovědět sezónu během 2-3 dnů, čistě na základě východu nebo západu slunce. Pozorovací bod směřující na západ, směrem k hřebenu, struktura observatoře využívala Západ slunce. Východní pozorovací bod je neúplný, zachoval se pouze jeho obrys z kamene. Září rovnodennost, například, lze definovat jako když slunce zapadá na 6. a 7. mezi věží.

Starověká civilizace, která navrhla časnou sluneční observatoř, je vědě stěží známa, ale odborníci tvrdí, že to může být jedna z nejstarších kultur v Americe, která předcházela kultuře Inků, která vynikala v astronomii o více než 1 000 let.

Vzhledem k tomu, že ruiny Chankillo připisované této civilizaci se nacházejí v pobřežní poušti mezi řekou Casma v Peru a řekou Sechin, původní stavitelé jsou nyní známí jako kultura Casma-Sechin. Stejně jako Inkové tato civilizace pravděpodobně považovala slunce za nějaké božstvo. Schody vedoucí ke každé věži navíc naznačují, že místo bylo kdysi používáno pro různé rituály.

Nový typ operace srdeční chlopně prováděné v Szegedu

Podle oznámení nedostatečnost bicuspidální srdeční chlopně-mitrální chlopně-a nedostatečné uzavření plachet významně zatěžují cirkulaci plic a přispívají k akumulaci plicního edému, což může vést k těžké zadušení. Postup vyžadovaný v tomto případě až donedávna mohl být dosažen pouze operací otevřeného srdce s obrovským napětím a rizikem.

Lékaři univerzity pomocí speciálního zařízení bez otevření hrudníku odstranili poruchu pomocí katétru. Díky technologickému vývoji SZTE, se zařízením dodávaným z femorální žíly do levé síně srdce, byly za nepřetržitého srdečního ultrazvukového sledování spojeny dvě špatně uzavírající plachty mitrální chlopně, čímž se snížilo nebo vyloučilo množství abnormálně tekoucí zadní krve z komory směrem k atriu-citoval hlavní lékař Zoltan Ruzsa, který spolu se Zoltanem Jambrikem provedl druhou takovou operaci letos na jaře – Laszlo Geller, Profesor Semmelweis University (SE), pomohl lékařskému týmu v Szegedu během zásahu.

Po zákroku je vyloučen závažný stupeň nedostatečnosti mitrální chlopně, takže pacient bude následně více zatížen, hrozba plicního edému, která může vést k významnému udušení, je výrazně snížena. Podobné zásahy byly dříve prováděny pouze na třech místech v Maďarsku – Semmelweis University, Národní kardiologické a cévní centrum Gottsegen Gyorgy a Debrecínská Univerzita.

S rozvojem technologie je možné léčit stále více srdečních onemocnění pomocí metod katétru, které dříve vyžadovaly operaci otevřeného srdce. Léčba stenózy aortální chlopně katétrem je již součástí každodenní rutiny na SZTE, zatímco počet takových intervencí na bicuspidální chlopni se v poslední době začal celosvětově zvyšovat. Použití katétrových technik však není možné u všech pacientů a v případě srdečních onemocnění je jeho výběr lékařským úkolem vyžadujícím značné zkušenosti-vysvětlil Albert Varga, vedoucí kardiologického centra kliniky interního lékařství SZTE.

Ozon může hrát větší roli v globálním oteplování, než se dříve myslelo

Ozon by podle nové studie mohl oslabit jeden z nejdůležitějších chladicích mechanismů na Zemi, což z něj činí větší skleníkový plyn, než se dříve myslelo.

Podle výsledků mezinárodního výzkumu vedeného kalifornskou institucí riverside institution jsou oceánské vody obklopující Antarktidu 20. téměř třetina oteplování, ke kterému došlo ve druhé polovině dvacátého století, byla způsobena změnami hladin ozonu v horní a dolní vrstvě atmosféry. – phys.org vědecký informační portál popisující studii publikovanou v časopise Nature Climate Change.

Jižní oceán hraje důležitou roli při absorpci přebytečného tepla generovaného oteplováním, ale jeho rychlé oteplování ovlivňuje tuto roli. Velká část tohoto oteplování je podle výzkumu Výsledkem zvýšení hladiny ozonu ve spodní vrstvě atmosféry.

Ozon, hlavní složka smogu, je již nebezpečný jako znečišťující látka, ale výzkum naznačuje, že by mohl hrát hlavní roli při vyvolávání změny klimatu v nadcházejících letech.

Michaela Hegglin, jedna z autorů studie, která studuje chemii atmosféry, zdůraznila důležitost kontroly znečištění ovzduší, aby se zabránilo zvyšování hladiny ozonu a zvyšování globálních teplot.

Vědci použili modely k simulaci změn hladin ozonu ve spodní a horní vrstvě atmosféry v letech 1955 až 2000, aby je izolovali od jiných účinků a zjistili, jak tyto změny ovlivňují příjem tepla v Jižním oceánu.

Výsledky ukázaly, že jak pokles ozonu v horní atmosféře, tak nárůst ozonu v dolní atmosféře přispěly k oteplování horních dvou tisíc metrů oceánské vody.

Bylo prokázáno, že zvýšený ozon v dolní atmosféře způsobil 60 procent oteplování pozorovaného v Jižním oceánu během studovaného období: mnohem více, než se dříve myslelo. To bylo překvapivé, protože nárůst troposférického ozonu je považován především za faktor ovlivňující klima severní polokoule, protože tam dochází k hlavnímu znečištění.

Ozon dělal titulky v 80. letech, kdy byla nad jižním pólem objevena díra v ozonové vrstvě způsobená chlorfluoruhlovodíky (CFC) používanými v průmyslu a různých produktech. Ozonová vrstva je však životně důležitá, protože filtruje nebezpečné ultrafialové záření, které se dostává na Zemi, takže bylo dosaženo mezinárodní dohody o zastavení výroby CFC.

Hegglin uvedl, že jeho výzkum ukázal, že znečištění ovzduší způsobuje zvýšení hladiny ozonu ve spodních vrstvách atmosféry, což je vážný problém. Podle vědce by mohla pomoci mezinárodní akce stejně účinná jako Montrealská dohoda o snížení používání CFC v té době.

Ozon je produkován v horní atmosféře interakcí mezi molekulami kyslíku a slunečním UV zářením. Na druhé straně se ve spodní atmosféře vytváří v důsledku chemických reakcí mezi znečišťujícími látkami, jako jsou výfukové plyny vozidla a jiné emise uhlíku.

Tato baterie کھینچیے na موڑیئے nebo دھوئیے; poškozený nebude!

Důvodem je to, že se jako speciální nošení elektronických zařízení nebo oblečení ve výbavě dostalo do okruhu, který je pro ni určen. Toto společné úsilí, profesor, doktorand a postdoktorand k tomu učenci. Tyto tři mají vlastnosti baterie a vnější stav ji již změnil.

Zinek a oxid uhličitý tenké kousky Pisa je má a pryž ve tvaru plastu, jako je polymer v Pise. Tato baterie je velmi tenký polymer vyrobený z ní. Je zcela mimo vzduch a je vyroben vodotěsný. Počáteční testování v ohybu, navzdory a po umytí baterie pracuje životy.
Šéf týmu tip Lašák tvrdí, že tamní velký trh patří k největším. Ačkoli takové baterie jsou vyrobeny, ale zatím znát baterii, která nebyla vynalezena, která byla nyní poprvé vyrobena.

Do týmu se zapojila i nová baterie, která byla 39krát vypraná a její účinnost vydržela. Nyní je však přitvrzenější, aby výzkum pokračoval. I to domácí a plnější velkých komerčních strojů také byly vyprané, ale baterie žáruvzdorný zajíček čas.

Na druhou stranu lithium-iontová baterie ve srovnání se zinkem je o něco bezpečnější a méně toxická.

Její hlavní výzkum se zajímá o pokročilou energetiku.

Spojené státy odmítly zveřejnění návrhu čínských stíhacích letounů

V roce 2000 Spojené státy a Čína v napětí rostou po Ming Hong Tchang, včetně desítek čínských expertů; a téměř ve stejnou dobu také Čína pracuje na svých projektech.

Je jasné, že vše, co na hlas pětkrát nebo ještě více rychlost animačních schopností, to technický jazyk’اائپرسونک je požadován.

Tento Projekt, na teď až do průlomu je, že tento prototyp letadla motoru zkoušek úspěšně dokončena udělena zde. Nicméně, to je váš cíl z velmi daleko.

To ‚NASA‘ zastaralé ‚x 47 C‘ (X-47C) projekt, na jehož základě je postavena pod Profesor Tang má dvě fáze, jeden letoun byl navržen: v první fázi tohoto motoru, běžné proudové motory fungují jako pomocí vhodné výšce na dopravu; poté ve vysoké rychlosti, přistoupit na to ہائپرسونک režimu‘ v Go a letadla k rychlosti zvuku více než pětkrát skončil.

Na tomto Boeing Corporation v ‚میناا x 47 C‘ název programu Od počátku práce byl, ale některé technické a finanční důvody, na základě NASA řekl, že plánuje zrušit.

Až do teď, Čínská ہائپرسونک letadla o stejně tak je známo, že jeho motory جیانگسو, Číně, se nachází v Nanjing University of ایئروناٹکس a ایسٹروناٹکس‘ moderní vzdušný tunel (wind tunnel) v úspěšně testován listy.

Tento vzdušný tunel, letadla a střely mají zvuk 4 až 8násobek rychlosti na testovací schopnosti.

Dá se očekávat, že tento úspěch po čínských plánech bude rychlejší.